Uronal – opinie, cena, forum, revita pharm, dawkowanie, gdzie kupić, food supplement

Uronal – to unikalna formuła skierowana do kobiet oraz mężczyzn, składająca się tylko z naturalnych składników, której stosowanie znacznie redukuje bądź całkowicie zwalcza objawy NTM już po 2 tygodniach regularnego stosowania. Główną przyczyną nietrzymania moczu jest osłabienie mięśni dna miednicy, które są odpowiedzialne za napełnianie oraz opróżnianie pęcherza. Uronal dzięki zastosowanej technologii oraz aktywnym składnikom stymuluje mięśnie, aby te pracowały prawidłowo. Dodatkowo wzmacniając cały układ moczowy. Częstym problemem u kobiet, cierpiących na nietrzymanie moczu są infekcje cewki oraz pęcherza moczowego. Wychodząc naprzeciw tym powikłaniom Uronal został wzbogacony o ekstrakt z owoców żurawiny, który aktywnie zwalcza je w samym zalążku. Takie połączenie to prawdziwa rewolucja w walce z nietrzymaniem moczu zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. URONAL polecany przez specjalistów Lekarzy.Zapraszamy do zapoznania się z naszą recenzją oraz opinią o produkcie.

Uronal – co to jest i jak działa?

Uronal to nie jest lek, lecz suplement diety mający formę kapsułek. W każdej z nich znajdziemy naturalne składniki, które mają zastosowanie w leczeniu niemożność utrzymania moczu.

Do tej pory nietrzymanie moczu było traktowane w Polsce jako temat tabu. Największą barierą w skutecznym leczeniu było uczucie wstydu, które tysiącom kobiet i mężczyzn nie pozwalało komukolwiek o tym powiedzieć. Wydaje się jednak, że osoby borykające się z tą przypadłością nie muszą się już nigdy więcej krępować – właśnie powstała metoda, która pomaga odzyskać kontrolę nad pęcherzem nawet w ciągu 7 dni? Czy marzysz o życiu na jakie zasługujesz.

Uronal Revita Pharm to profesjonalna formuła zdolna minimalizować nadwrażliwość pęcherza na poziomie komórkowym. Oznacza to, że jest w stanie eliminować zaburzenia zarówno o charakterze neurologicznym, fizjologicznym (niekontrolowany wyciek moczu podczas wysiłku), jak i genetycznym. Metoda ta bazuje wyłącznie na naturalnym składzie, co pozwala na pokonanie problemu z nietrzymaniem moczu bez użycia inwazyjnych, bolesnych metod.

Jak działa Uronal?

 • Zapobiega nietrzymaniu moczu: Nowoczesna technika produkcji oraz kompozycja naturalnych składników takich jak pestki dyni, ziele pokrzywy czy owoce żurawiny szybko i skutecznie pomagają zwalczyć problem nietrzymania moczu.
 • Redukuje dolegliwości związane z nietrzymaniem moczu: Dzięki połączeniu ekstraktu z owoców żurawiny z zielem pokrzywy Uronal w szybki sposób redukuje uporczywe pieczenie oraz nacisk na pęcherz moczowy już po 2 tygodniach regularnego stosowanie.
 • Wzmacnia układ moczowy: Kompozycji składników zawarta w preparacie Uronal pozwala w szybki sposób wzmocnić cały układ moczowy zapobiegając tym samym nawrotowi nietrzymania moczu.
 • 30 minut po zażyciu tabletki: składniki aktywne zaczynają pobudzać organizm do wzmożonej produkcji estrogenów i testosteronu: to właśnie te związki odgrywają najważniejszą rolę w przywracaniu kontroli nad trzymaniem moczu
 • 7 dzień kuracji: parcie na pęcherz zostaje złagodzone, a mięśnie dna miednicy ulegają wzmocnieniu
 • 30 dzień kuracji – całkowite uwolnienie od przykrych dolegliwości związanych z popuszczaniem moczu, odzyskanie pełnej kontroli nad pęcherzem.

Uronal – skład, revita pharm

Uronal działa na wielu płaszczyznach. Od redukcji dolegliwości jakich jak bóle, pieczenie, parcie na cewkę moczową aż po zapobieganie samemu nietrzymaniu moczu.

Pestki dyni: Składniki zawarte w pestkach dyni zapobiegają tworzeniu się kamienie oraz zmniejszają ilość kwasu szczawiowego wydalanego z moczem. Dodatkowo wspomagając pracę nerek oraz są źródłem witamin A, B1, B6, C, D oraz E.

Ziele pokrzywy: Stosowana od wieków jako naturalny lek na problemy z pęcherzem, wspomagająca funkcje wydalnicze nerek. Działa zbawiennie na układ immunologiczny oraz podnosi odporność, która osłabiona bardzo często jest przyczyną powracających schorzeń układu moczowego.

Owoce żuwariny: Chroni oraz zapobiega zakażeniom dróg moczowych oraz pęcherza. Normalizuje ciśnienie tętnicze, korzystnie wpływa na serce dzięki zawartości flawonoidów, zmniejsza ryzyko choroby wieńcowej oraz obniża zły cholesterol.

Uronal – cena i gdzie kupić? Allegro, Ceneo czy Apteka?

Nie pytaj o suplement diety Uronal w aptece, bo tam go z pewnością nie znajdziesz. Produkt jest niedostępny również w aptekach internetowych. Niekiedy można go kupić na Allegro, jednak jest on trudno dostępny. Oficjalnym miejscem, w którym można nabyć ten produkt jest strona internetowa producenta.

Produkt dostępny jest w cenie 137 PLN i zawiera jedynie 60 kapsułek 520mg, co wystarczy na 30 dni kuracji. Podczas składania zamówienia można wybrać większe opakowanie, jednakże jego cena będzie znacznie wyższa. Miesięczna kuracja suplementem diety Uronal wyniesie Cię ok. 137 PLN.

Gwarancja jakości

Uronal jest jedynym certyfikowanym produktem, który zawiera tak wysokie stężenie aktywnych składników. Jego skuteczność w walce z nietrzymaniem moczu została potwierdzona badaniami. Jest to najskuteczniejszy preparat na NTM dostępny na rynku. Oryginalny produkt trafi do Ciebie jedynie za pośrednictwem tej strony.

Uronal – opinie konsumentów

Uronal stosowałem przez około jeden miesiąc. Już po tygodniu stosowania czułem znaczną różnicę. Dzięki Uronal mogę spokojnie wychodzić z kolegami na mecze bez obawy że stanie się coś niespodziewanego.”

” Na NTM cierpiałam od bardzo dawna. Już zapomniałam jak to jest nie myśleć o tym za każdym razem jak chcę gdzieś wyjść bądź pośmiać się z wnukami. Teraz po zakończeniu kuracji jestem najszczęśliwszą kobietą na ziemi. Żałuję że nie odkryłam go wcześniej.”

” Najgorsze w nietrzymaniu moczu były u mnie infekcje. Ciągłe pieczenie, ból… było to dla mnie nie do zniesienia. I tak na okrągło. Dzięki Uronal odzyskałam dawną siebie. Nie czuję już parcia i pieczenia. Dziękuję raz jeszcze!”

Uronal – Food Supplement – wady i zalety

Czy warto kupić ten produkt? Zanim po niego sięgniesz, zapoznaj się z wadami i zaletami. Listę tę stworzyliśmy w oparciu o opinie konsumentów oraz ich doświadczenia wynikające ze stosowania kapsułki Uronal.

Zalety:

 • zapobiega nietrzymaniu moczu
 • redukuje nadwrażliwość pęcherza
 • zmniejsza parcie na cewkę moczową
 • wzmocnia układ moczowy
 • 9/10 klientów potwierdza, że Uronal spełnił ich oczekiwania
 • Zapobieganie nietrzymaniu.
 • Zdrowe i bezpieczne: Preparat Uronal składa się tylko z naturalnych składników i jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia.

Wady:

 • wysoka cena wynosząca 137 PLN, która nawet Zapobieganie nietrzymaniu
 • nie znajduje się w żadnej aptece i potrzebuje połączenia z Internetem, aby ją kupić.

Walka z nietrzymaniem moczu na dotychczas nieosiągalny poziom

 • POTWIERDZONE DZIAŁANIE: Składniki zawarte w preparacie Uronal takie jak owoce żurawiny, ziele pokrzywy oraz pestki dyni znane są na całym świecie ze swojego zbawiennego działania na układ moczowy.
 • 100% BEZPIECZEŃSTWA: Uronal składa się TYLKO z naturalnych składników. Jego stosowanie nie powoduje wzdęć czy też bólu głowy. Jest bezpieczny dla zdrowia.
 • DZIAŁA NIEZALEŻNIE OD WIEKU: Preparat Uronal oraz oraz sposób prowadzenia kuracji sprawia, że jest ona skuteczna dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku.

Uronal – czy warto?

Uronal to najlepszy sposób na nietrzymanie moczu!” Zwalczyć nietrzymanie moczu można na wiele sposobów. Od laseroterapii NTM poz rewitalizację miejsc intymnych. Aczkolwiek zawsze byłem za naturalnymi rozwiązaniami na tą przypadłość. Dopiero jak to zawodziło można było pomyśleć o zabiegach. Uronal jest wg mnie strzałem w dziesiątkę. Składa się tylko z naturalnych składników które zresztą są znane ze swojego zbawiennego działania na układ moczowy a co więcej są certyfikowane. Osobom z problemem NTM gorąco polecam kurację preparatem Uronal.